Strona główna
Oferta
Nasi klienci
Kontakt


Systemy wspierające zarządzanie

Prowadząc działalność gospodarczą najczęściej na początku przedsiębiorcy wspomagają się Excelem w celu podejmowania decyzji gospodarczych. Jednak z upływem czasu, gdy pakiet Office przestaje już być wystarczający, coraz częściej konieczne się staje wspomaganie dedykowanymi systemami do zarządzania. My mamy doświadczenie we wdrażaniu i obsłudze programów do zarządzania przedsiębiorstwem od tych najmniejszych jak na przykład Subiekt do już całkiem sporych (systemy ERP oraz BI).

Usługi internetowe

Prowadząc działalność gospodarczą aż prosi się by wykorzystać w tym celu Internet. Głównym aspektem wirtualnej aktywności jest wykorzystanie sieci do reklamy przedsiębiorstwa oraz sprzedaży bezpośredniej jego produktów. Wdrażając rozwiązania internetowe wykorzystuje się takie narzędzia jak aplikacje internetowe, poczta elektroniczna e-mail czy też platformy e-commerce. Są to najistotniejsze elementy, mogące przesądzić o sukcesie lub porażce.

Outsourcing informatyczny

Z uwagi na liczne projekty, które w tej chwili realizujemy, chwilowo nie jesteśmy w stanie zająć się outsourcingiem informatycznym.

 
Top